Yönetim

Hatice Şahin

Alhas Mutfak

Merhaba ben 1981 izmir doğumlu, evli ve bir kız çocuğu annesi Hatice Şahin.
Profesyonel iş hayatıma 2001 yılında eşimle birlikte, kendi şirketimiz olan ALHAS MOBİLYA ile başladım.

Faaliyet alanımız beyaz eşya ve mobilya satışıydı. Daha sonra ana faaliyet alanımız mobilya üretimi olmaya başladı. Başta İzmir/Karşıyaka olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerine komple tadilat ve mobilya hizmeti vermeye başladık. Müşteri memnuniyetini temel alan anlayışımızdan dolayı aranır bir firma haline geldik.

Ev tadilat ve dekorasyon işinde, eğitimim ve tecrübemle, yaptığım işe güvenen ve her zaman yaptığım tüm işlerin arkasında durabilecek bir konuma geldiğime inanıyorum.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ölçülendirme, proje, tasarım, uygulama ve satış işlemlerini bugün olduğu gibi bizzat kendim yapıyorum.
Proje ve teknik konularda daha iyi olabilmek için iki yıl süresince İÇMİMARLIK VE DEKORASYON eğitimi aldım.

Bugün, mutfak, banyo ve tüm evinizin, iş yerinizin, villanızın tadilat ve dekorasyon işini profesyonelce yapabilecek bilgi birikimine, kadroya ve mobilya üretim tesisine sahibim.

İşimi çok severek yapıyorum. Tüm bu süreçte beni en çok besleyen ve motive eden iki şey var; evlerini yeniledigimiz insanların bizi mutlu ve gülen gözlerle uğurlamaları, diğer ve en önemlisi işimiz büyüdükçe personelimiz de çoğalıyor. Bu da daha çok insana iş kapısı açmak, ailelerine, çocuklarına, geleceklerine dair umut olmak demek…

Bu kadar koşturmanın içinde sosyal medya eksikliğimizi farkettiğimde iyi ki dediğim @ülkühür hocamla karşılaştım. Meğer karanlıkta göz kırpıyormuşuz ve bizi görmelerini bekliyormuşuz sosyal medyada. Sayesinde artık benimde sosyal medyada bilinirliğim var. Konfüçyüs’ün çok bilinen bir sözü vardır. Der ki; Birine iyilik yapmak istiyorsan, ona balık verme, balık tutmayı öğret.. Tam da Ülkü Hoca’mızın yaptığı gibi🙏
Kendisine ne kadar minnettar olduğumu anlatmaya kelimeler yetmez. @girisimcikadinlargrubu @ülkühür ve tüm kızkardeşlerim, iyi ki yollarımız kesişti..

Herkese sevgi ve saygılarımla.