Hakkımızda

Hikayemiz

Alhas Mutfak olarak 1995 yılında kurulduğumuzda amblemimiz olarak kalp formunu seçmiştik. Evin kalbi olan mutfakları tasarlayıp, hayatları güzelleştirdikçe ev sahiplerinin mutluluğuyla büyüdük. Müşteri memnuniyeti zamanla yaşam alanlarının her köşesini tasarlamamız için tatlı siparişlere dönüştü. Böylece A sınıfı anahtar teslim hizmet anlayışımızı markamızın temsilcisi amblem olarak kullanmaya karar verdik.

Alhas Mutfak olarak işimizi ilk günkü gibi sevgiyle, özenle yapmaya devam ederken geleneksel yapımızı da koruyarak yenilendik. Bu güzel haberi paylaşmak bizi gurulandırıyor.

Hizmet alanlarımızı; tadilat, tasarım ve dekorasyon olarak genişletirken marka rengi olarak kırmızının asaletini sahiplendik. Çünkü biz; mutlu yaşam alanları tasarlarız.

Alhas Mutfak

1995 yılında mobilya üretimine başlayan firmamız, mobilya ve dekorasyon sektöründe İzmir ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’de önemli projelerde yer almıştır. Üretim kalitesi ve çözüm odaklı anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı birçok projede kalitesini ispatlamıştır.

Mobilya sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi modern mühendislik ve mimari teknikler ile birleştirerek yüksek kalitede, özgün, kişiye özel tasarımlar oluşturmaktayız.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün çizimleri projelendirip, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, görünüm zarafetinin yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak üretimlerimizi yapmaktayız.Dekorasyonu bir bütün olarak ele alıp; mobilya üretiminin yanında villa, otel, residence, cafe & restaurant dekorasyonlarında mekana özel tasarımlar üretip, tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Beğenilerinizden, zevklerinizden, hayatta keyif aldığınız tüm güzelliklerden ilham alıp, mimari çerçevede harmanlayarak işlevsel, kaliteli, sadece size özel mobilyalar üretip huzur bulacağınız mekanlar yaratıyoruz.

Mobilya üretimlerimizde ve dekorasyon çalışmalarımızda ilk planlama ve çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserimizle haklı gurur yaşıyoruz…

Yaşam Alanları Tasarlar

Misyonumuz

Alhas Dekorasyon markasını sektörde saygın yerlere taşımak. Satışa sunulan tüm ürünlerde kalite anlayışımızdan ödün vermeden hizmet sunmak, Şirket hedeflerine ulaşırken müşteri memnuniyeti önceliğimizden taviz vermemek.

Vizyonumuz

Alhas Dekorasyon markasını sektörde saygın yerlere taşımak. Satışa sunulan tüm ürünlerde kalite anlayışımızdan ödün vermeden hizmet sunmak, Şirket hedeflerine ulaşırken müşteri memnuniyeti önceliğimizden taviz vermemek.