1999 yılında merkez olarak İzmir’de kurulmuş olan Alhas Mutfak tasarım firmamız, evinizin her alanında konforlu ve estetik düzenler yaratmak amacıyla hizmet vermektedir. Başarılı hizmetleri doğrultusunda yurt içinde ve yurt dışında da tasarımlarını gerçekleştirme olanağı sağlamaktadır. Mutfak dolabından, kış bahçesine, mobilyadan, peyzaja kadar evin her alanında kendini ispatlayan ekibimize evinizi güvenle teslim edebilirsiniz. İzmir’de Güzelbahçe komple tadilat işleriniz için Alhas Mutfak’ıgönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Evinizin değiştirmek istediğiniz herhangi bir bölümü hakkında firmamızdan fikir alabilirsiniz. Böylelikle evinizi hem daha zevkli bir şekilde döşeme şansı elde edebilirsiniz. Buna ek olarak evinizde daha kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz.

Güzelbahçe Komple Tadilat

Eviniz İçin Uygulama ve Ürünler

Mutfağınızda değişiklik yapmak isterseniz; ada mutfak, country mutfak ve akrilik kapak çeşitlerinden zevkinize uyanı tercih edebilirsiniz. Mutfaktan sonra evin en dikkat çeken kısımlarından biri olan banyonuza yeni bir perspektif sunmayı isterseniz ise modern banyo dekorasyonlarımız tam da size göre. Elegant dokunuşlarla çizgisinden ödün vermeyen firmamızla, banyonuzda dikkat çekici bir atmosfer yaratma imkanı yakalayacaksınız.

Güzelbahçe Komple Tadilat Hizmetleri

Güzelbahçe komple tadilat hizmetleri aracılığıyla evinizin her alanına hayal ettiğiniz dokunuşları uygun fiyatlarla ekleyebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız içerisinde yürüttüğümüz profesyonel işleyiş şu şekilde ilerlemektedir:

  • Mekanınızı değiştirmek talebinizi iletmek için internette bulunan iletişim bilgilerinden kolayca ulaşabilmektesiniz.
  • Mobilya talebiniz üzerine evinize gelip yerinize uygun bir düzenleme için keşif yapılmaktadır.
  • Evinizin hangi şekilde tasarlanacağına yönelik karar verildikten sonra mevcut değişiklik projelendirilmektedir.
  • Hem müşterinin isteği doğrultusunda hem de eve fonksiyonel bir açı kazandırmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
  • 1999 yılından bu yana kurulmuş olan ekibi sayesinde deneyimli bir çalışma süreci gerçekleştirilmektedir.
  • Mutfak dolabı, giyinme odası, peyzaj, banyo, vestiyer tasarımı, çocuk odası gibi birçok alanın tasarımında hizmet vermektedir.
  • Merkez olarak İzmir’de başlamış olan firmamız yurt içi ve yurt dışı birçok yerde tasarımlarını taşımaya devam etmektedir.

Alhas Mutfak İletişim

Ev demek yalnızca bir mekandan ibaret değildir. Aynı zamanda içinde barınan insanlara sıcak bir yuva olmayı da amaçlamaktadır. Alhas Mutfak olarak bu ayrıntıyı göz önünde tutarak tüm tasarımları gerçekleştiriyoruz. Firmamız Pazartesi- Cumartesi günleri arasında 09.00-18.00 saat aralığında hizmet vermektedir. Sitemiz üzerindeki iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşarak, hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.